Poniedziałek - Piątek

8:00 - 16:00

Adres: ul. Unii Europejskiej 6

Solec Kujawski

Firma

TPP THERMOPLASTICS POLSKA SP.Z O.O.

Firma TPP THERMOPLASTICS POLSKA SP. Z O.O. oferuje Państwu efektywny, prosty i ekologiczny system stabilizacji gruntu INOVGREEN. Kratki trawnikowo-parkingowe Inovgreen produkujemy od 2005 roku, nieustannie dbając o najwyższą jakość naszych produktów.

Kratka Inovgreen pozwala na wzmocnienie gruntu przy jednoczesnym zachowaniu estetyki, zieleni oraz bardzo dużej wytrzymałości. Dodatkowym atutem jest to, że nie ogranicza ona dostępu wodom opadowym i roztopowym do gruntu, dzięki czemu nie ma konieczności odprowadzania ich do kanalizacji (uzyskuje się powierzchnię biologicznie czynną). Po zainstalowaniu, powstała nawierzchnia może zostać wypełniona ziemią (co pozwala na wysianie trawy), żwirem, grysem ozdobnym lub innymi materiałami wypełniającymi. Kratka Inovgreen oferuje bardzo szerokie zastosowanie – od małych inwestycji w gospodarstwie przydomowym po duże przedsięwzięcia obejmujące tysiące metrów kwadratowych.

Jako jeden z niewielu dostawców na rynku kratek trawnikowo - parkingowych jesteśmy w stanie błyskawicznie dostarczyć do odbiorcy ilości obejmujące dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych najwyższej jakości certyfikowanego produktu. Jest to kratka, która m.in. została zastosowana na takich obiektach jak: Lotnisko Heathrow, stadion Legii, Stadion Żużlowy w Gorzowie, Targi Kielce, Huta Katowice, stadniny koni i wiele innych.